poniedziałek, 23 grudnia 2013

Puzzle wieloosobowe

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że mamy dla Was prezent świąteczny. Od wczoraj rozpoczęły się testy naszej nowej zabawy - puzzli wieloosobowych. Na czym to polega? Do tej pory rywalizowaliście ze sobą, kto bardziej precyzyjnie i szybciej ułoży obrazek. Teraz chcemy Wam dać, jak w przypadku tradycyjnych puzzli, możliwość współpracy. Każdy będzie mógł założyć swój stolik z puzzlami i zaprosić do niego przyjaciół. Istnieje także możliwość dołączenia do zabawy przy stoliku, którego właściciel na to pozwolił. Mamy nadzieję, że ten nowy rodzaj rozrywki przypadnie Wam do gustu.

Oczywiście nowe puzzle nie zastępują starych, a tylko je uzupełniają. Jeżeli chcesz układać puzzle tak jak do tej pory, nic nie stoi na przeszkodzie.

Testy nowego oprogramowania potrwają pewnie kilka lub kilkanaście dni. Mamy nadzieję, że znaleźliśmy już wszystkie możliwe błędy, ale może to nie być prawdą. Dlatego bardzo prosimy o informacje o nieprawidłowościach, błędnym działaniu czy sugestie dotyczące dalszego rozwoju oraz wprowadzania nowych funkcji. Z góry dziękujemy.

Miłej zabawy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza