sobota, 18 stycznia 2014

Dźwięki

Przed chwilą, na razie testowo, dodaliśmy do naszych puzzli dźwięki. Teraz "na słuch", bez patrzenia na licznik poprawnych elementów, będzie można ocenić czy ruch był udany, czy nie. Jest to szczególnie istotne przy puzzlach wieloosobowych. Czasami wydaje się, że puzzel został dobrze ułożony, bo licznik się zwiększył, a okazuje się, że to ktoś inny w tym czasie dopasował poprawnie kolejny element.

Mamy nadzieję, że dźwięki nie są drażniące - w razie czego dodamy możliwość ich wyłączania.

14 komentarzy:

 1. Przyznam szczerze, że wole bez dźwięku i szukałam jak je wyłączyć, gdyż układając puzzle równocześnie słucham muzyki i to mnie drażni.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za opinię. W takim razie wkrótce obok przycisku podglądu pojawi się opcja wyłączania dźwięków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc zobaczyłam tę funkcję dopiero dziś, wczoraj jej nie było, bardzo by mi się przydała, ale nie działa, nie słyszę żadnego dźwięku nawet na najwyższym ustawieniu głosu, spróbowałam przełączyć, ale to tylko wyłączyło funkcję,

  Lidka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dźwięki działają od kilku dni. Dzisiaj pojawiła się możliwość włączania i wyłączania.

   Jakiej przeglądarki i której wersji dotyczy problem?

   Usuń
  2. Najnowszy Firefox (26.0), spróbuję na pozostałych i dam znać.

   Usuń
  3. Na Operze tez nic się nie dzieje, działa pod IE i Chromem, ale słychać też to, co robią inni.

   Usuń
  4. To co robią inni słychać z założenia, ale są to cichsze dźwięki.

   W Firefoksie powinno działać, bo było testowane. Spróbujemy znaleźć przyczynę.

   Usuń
  5. Proszę o sprawdzenie czy w Operze i Firefoksie już działają dźwięki. Dodaliśmy więcej formatów i każdy komputer powinien sobie radzić dobrze.

   Usuń
  6. Mamy potwierdzenie, problem nie jest powiązany z dźwiękami. To kwestia błędu w wersji 32 przeglądarki Chrome. Liczymy, że błąd zostanie szybko naprawiony. Do tego czasu polecami Firefoksa.

   Usuń
 4. Witam, na przeglądarce Google Chrome od momentu pojawienia się opcji dźwięku nie da się w normalny sposób układać puzzli. Po pewnym czasie pojawia się komunikat 'strona nie odpowiada' (http://i42.tinypic.com/4j2qvl.jpg), który co chwila wyskakuje. Flash Playera mam aktualnego, problem nie występuje przy wyłączonym dźwięku (a przynajmniej nie zauważyłam tego).
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za cenny trop. Pojawiły się sygnały, że w najnowszym Chrome pojawia się taki komunikat. Niestety nie udało nam się wywołać takiej sytuacji mimo zainstalowania najnowszego Chrome na kilku komputerach - wszędzie działa. Będziemy dalej badać temat pod kątem dźwięków.

   Usuń
  2. Do czasu bardziej szczegółowej diagnozy problemu, dźwięki są domyślnie wyłączone. Należy je włączyć "ręcznie".

   Usuń
 5. Dźwięki czasem się zacinają i zamiast dźwieku poprawnego ułożenia - słychac zwykły. Na początku było to częściej spotykane teraz dosyc rzadko, ale jednak się zdarza raz na 50 ułożeń. A tak po za tym dźwięki oceniam pozytywnie, bo w multi rzeczywiście stanowiło problem ich brak. Natomiast tak się przyzwyczaiłem do nich, że czegoś mi brakuje jak układam bez -zastępują muzykę. No i można skupic się na układaniu, a nie patrzeniu na licznik, nawet w single - na słuch jest zdecydowanie szybciej. Czekam jeszcze na zegarek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dźwięki bardzo się przydają!!! Jestem za!

  OdpowiedzUsuń