środa, 24 czerwca 2009

Ciekawe użycie puzzli z własnych zdjęć

Jakiś czas temu umożliwiliśmy tworzenie puzzli z własnego zdjęcia. Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować dwa serwisy, które wykorzystują tę możliwość.

Villa Toscana zaprasza wszystkich Internautów do udziału w remoncie. Poza uczestnictwem w licytacjach na cel charytatywny, możliwością zdobywania nagród w konkursach, firma proponuje także spędzenie kilku chwil na układaniu puzzli. Z pewnością na uwagę zasługują ciekawe, dobrej jakości zdjęcia. Villa Toscana wykorzystuje nasz widget do wstawienia puzzli na stronę.

Inne podejście prezentują Trzej Towarzysze. Na specjalnie przygotowanej podstronie z puzzlami prezentowane są zdjęcia wraz z linkami do układanek na naszej stronie. Oczywiście nie każdemu musi odpowiadać taka tematyka puzzli, jednak z całą pewnością można stwierdzić, że są one oryginalne i odbiegają stylem od tych dostępnych w głównej części naszego serwisu.

Zachęcamy do tworzenia puzzli z własnych zdjęć i wykorzystywania ich na swoich stronach www. Z pewnością taki gadżet może uatrakcyjnić wiele stron i blogów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza