niedziela, 15 stycznia 2012

Konkurs "Przyszła zima"

Miło nam ogłosić pierwszy, w blisko pięcioletniej historii naszego serwisu, konkurs (wystartowaliśmy 23 stycznia 2007 roku około godziny 16). Ponieważ dla części osób właśnie rozpoczęły się ferie, a w wielu rejonach Polski spadł śnieg, czyli przyszła oczekiwana (nie przez wszystkich zapewne) prawdziwa zima, z tą piękną porą roku związany będzie konkurs.

Nagrodą w konkursie będą tradycyjne puzzle firmy Ravensburger, zawierające 1500 elementów (mam nadzieję, że układacie także tradycyjne układanki). Jednocześnie zastrzegam sobie prawo do rozszerzenia listy nagród i dodatkowej możliwości nagrodzenia najlepszego zdjęcia jeżeli konkurs spotka się z dużym zainteresowaniem.

Regulamin:

1. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj (15 stycznia 2012 roku) i potrwa do końca lutego b.r. Aby wziąć udział wkonkursie należy:
a) Przytować w naszym serwisie puzzle online z wykonanego przez siebie, zimowego zdjęcia (bezpłatnie rzecz jasna).
b) Zgłosić ten fakt przez forumularz zgłoszeniowy, dostępny pod adresem www.ipuzzle.pl/konkurs_zimowy.php.
c) Uzyskać akceptację moderatora (mam nadzieję, że będzie to tylko formalność)
d) Zebrać jak największą ilość głosów użytkowników serwisu (jak najwięcej kliknięć w facebookowy przycisk "Lubię to" dostępny przy zdjęciu). UWAGA: Poza kliknięciem w "Lubię to" wymagane może być potwierdzenie kliknięcia w przycisk "potwierdź". Pojawienie się tego dodatkowego mechanizmu nie jest zależne od nas.

2. Osoba zgłaszająca puzzle do konkursu musi być autorem zdjęcia, a wypełniając formularz zgłoszeniowy oświadcza, że tak jest w istocie.

3. Zdjęcia powinny nawiązywać do tematyki konkursowej, choć nie muszą przedstawiać zimowych krajobrazów.

4. Za głos oddany na dane puzzle przyjmuje się zaakceptowane przez serwis Facebook kliknięcie użytkownika tegoż serwisu w przycisk "Lubię to", odnotowane przez zwiększenie licznika głosów. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że licznik przy przycisku może zwiększać się także w innych przypadkach, jednak do naszego konkursu liczą się wyłącznie kliknięcia na stronie www.ipuzzle.pl.

5. Do konkursu zaliczane są głosy oddane w terminie trwania konkursu (także oddane przed akceptacją zdjęcia przez moderatora), natomiast ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w ciągu tygodnia po zakończeniu konkursu.

6. Swój głos może oddać każdy użytkownik strony www.ipuzzle.pl posiadający konto w serwisie Facebook. Uczestnik konkursu może do tego zachęcać zarówno w naszym serwisie jak i poza nim, natomiast niedopuszczalne są działania, które mogą zostać odebrane przez odbiorców jako spam (zbyt nachalna reklama).

7. Organizator pozostawia sobie prawo do niedopuszczenia do konkursu zdjęć lub ich usunięcia w trakcie jego trwania bez podania przyczyny. Punkt ten ma zabezpieczyć konkurs przez nadużyciami, nieuczciwymi głosami oraz wątpliwościami co do autorstwa zdjęcia i nie będzie nadużywany.

8. W trakcie trwania konkursu zostanie udostępniona podstrona, na której zostaną zebrane puzzle uczestniczące aktualnie w konkursie.

9. Po zakończeniu konkursu organizator skontaktuje się drogą mailową (na adres podany podczas dodawania puzzli) z autorami puzzli, które uzyskały najwięcej głosów w celu ustalenia adresu pocztowego na terenie Polski, na który ma zostać wysłana nagroda. Brak konkretnej odpowiedzi w ciągu 48 godzin będzie oznaczał rezygnację z udziału w konkursie.

1 komentarz:

  1. UWAGA: Poza kliknięciem w "Lubię to" wymagane może być potwierdzenie kliknięcia w przycisk "potwierdź". Pojawienie się tego dodatkowego mechanizmu nie jest zależne od nas.

    OdpowiedzUsuń