piątek, 13 stycznia 2012

Zmiany w rankingach puzzli

Jak wcześniej zapowiedzieliśmy, dzisiaj zostały wprowadzone zmiany na stronie głównej naszego serwisu. Usunięte zostały prezentacje najpopularniejszych i najtrudniejszych puzzli oraz wybranych przez nas puzzli użytkowników.

Nowe rankingi opierają się w większym stopniu na Waszym zdaniu. Pojawiły się pozycje z lubianymi przez Was puzzlami (zarówno "oficjalnymi" jak i wstawionymi przez użytkowników serwisu). Skąd wiemy jakie puzzle są lubiane? Ufamy facebookowemu przyciskowi "lubię to", który znajduje się przy każdych puzzlach. Liczymy, że spodoba Wam się ten sposób rekomendowania dobrych ukłdanek innym graczom i stworzymy w ten sposób listy puzzli, które aktualnie są "na topie".

Do wyliczeń będziemy brać pod uwagę kliknięcia przycisku "lubię to", które miały miejsce w ciągu ostatnich 4 tygodni. Mamy nadzieję, że ten sposób da szanse przebicia się na główną stronę nowym, ciekawym obrazkom (w przeciwieństwie do poprzedniego systemu opartego na całkowitej liczbie prób ułożenia danych puzzli). Rankingi będą aktualizowane, zależnie od możliwości codziennie lub co kilka dni.

Zapraszamy do rekomendowania dobrych puzzli (tych nowych, ale też starszych). W przyszłości, gdy zbierzemy więcej danych, postaramy się udostępnić bardziej rozbudowane listy rankingowe.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza