czwartek, 26 lipca 2012

Nowa szata graficzna

W tym roku iPuzzle skończyły 5 lat. Wraz z serwisem podobny wiek osiągnęła "szata graficzna" strony, przez wiele osób, bardzo słusznie, postrzegana jako archaiczna. Internet się zmienia, przeglądarki się zmieniają, trzeba iść z duchem czasu, zmieniają się więc także iPuzzle.pl.

Dzisiaj mamy niezwykłą przyjemność zaprezentować nowy wygląd witryny choć nie tylko - zmieniło się także wiele mechanizmów wewnętrznych, co ma ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z serwisu. Bardzo staraliśmy się, żeby nowa strona ładowała się równie szybko jak, nie ukrywajmy - oszczędna, starsza jej wersja. Wygląda na to, że to się udało, a przypadku niektórych operacji (np. przeglądania kategorii katalogu z dużą ilością puzzli) uzyskaliśmy nawet znaczący postęp.
Mamy nadzieję, że nowa grafika przypadnie wszystkim do gustu. Przygotowaliśmy ją we współpracy z prężną toruńską agencją reklamową - 73dpi, którą nie od dziś cenimy za profesjonalizm, zaangażowanie w wykonywane projekty i świetne podejście do klienta (w tym cierpliwość).

Być może przy głębokich zmianach w mechanizmach działania serwisu, nie ustrzegliśmy się błędów. Mimo dołożenia wszelkich starań i intensywnych testów coś może jeszcze nie działać poprawnie. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za odzew i zgłaszanie ewentualnych niedociągnięć.
Życząc miłego korzystania z iPuzzli w nowej odsłonie, obiecuję, że to nie koniec zmian na lepsze.

3 komentarze:

  1. Nie wiem co się dzieje, ale odkąd jest nowa szata graficzna ipuzzle otwierają się wadliwie. Np. "Wiejska martwa natura" ma być rozmiar: 7x11 a otwiera się 6x10. Wszystkie obrazki otwierają się z brakiem 1 rzędu poziomu i 1 kolumny pionu. Przed 26 lipca nie było tego typu problemów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy na naszej stronie z podaniem wersji przeglądarki internetowej. Proszę też o sprawdzenie, czy przypadkiem stona nie została powiększona w przeglądarce (ctrl+0 przywraca normalny stan).

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie miałam powiększoną stronę. Teraz wszystko działa poprawnie. Pozdrawiam, Ina

    OdpowiedzUsuń