niedziela, 24 maja 2009

Kolejne zdjęcia

Wygląda na to, że możliwość tworzenia puzzli z własnych zdjęć się Wam spodobała. Pewnie częściowa w tym zasługa Chipa, który wspomniał o nas w swoim serwisie, ale fakt faktem, że mamy już prawie setkę nowych fotek.

Tematyka zdjęć jest różna. Pojawiły się na przykład fotografie dekoracji szkolnej, liści klonu, pociągu na przejeździe czy balonów. Okazuje się, że nawet jajko może być tematem na puzzle. Oczywiście niezmiennie królują zwierzęta - przykładowo do psów dołączył owczarek, chociaż mamy też pierwszego chomika. Dodajecie też widoki różnych miejsc - bliskich i nieco bardziej odległych.

Powoli zaczynamy się zastanawiać w jaki sposób prezentować na stronie Wasze najciekawsze puzzle.

3 komentarze:

  1. gdzie mozna znalezc puzzle wstawione przez innych użytkownikow? ja wchodze tylko na te wspomnianie na blogu...

    OdpowiedzUsuń
  2. W tej chwili zdjęcia Użytkowników prezentowane są tylko na blogu. Z czasem zapewne stworzymy na stronie dział z najciekawszymi puzzlami ze zdjęć Internautów.

    OdpowiedzUsuń
  3. to skad inni uzytkownicy wiedza gdzie sei znajduja puzzle ktore ja wstawilam? jest co najmniej kilka osob ktore 'znalazly' link do puzzli ulozonych przeze mnie. nie przeszkadza mi to bynajmniej, tylko czasem chcialabym ulozyc tez jakies puzzle innych uzytkownikow.

    OdpowiedzUsuń