wtorek, 19 maja 2009

Puzzle z Twojego zdjęcia

Z przyjemnością mogę ogłosić, że na stronie udostępniliśmy nową, rewolucyjną funkcję. Od dzisiaj każdy użytkownik naszego serwisu może stworzyć puzzle ze swojego zdjęcia. Cała operacja jest łatwa - wystarczy wejść na stronę www.ipuzzle.pl/puzzle-ze-zdjecia.html, wybrać zdjęcie z dysku i odpowiedzieć na parę prostych pytań. W efekcie otrzymujemy adres strony www, na której można układać puzzle. Ten adres możemy dodać do ulubionych w swojej przeglądarce, wysłać znajomym, pochwalić się nim na forum, zaprezentować na blogu lub... wierzę, że wyobraźnia Puzzlomaniaków jest nieograniczona.

Żeby jednak funkcjonalność była jeszcze ciekawsza, takie puzzle można wstawić na swoją stronę www czy bloga. Każda osoba odwiedzająca stronę będzie mogła ułożyć wybrane przez Blogera czy Webmastera zdjęcie. Co więcej każde puzzle posiadają własną listę najlepszych wyników, więc dochodzi jeszcze element rywalizacji.

W przyszłości prawodpodobnie będziemy w jakiś sposób prezentować najlepsze puzzle użytkowników. A najlepsze z najlepszych może nawet trafią na stronę główną, a ich układanie będzie skutkować w ogólnym rankingu punktowym.

Serdecznie zapraszam do testowania nowej usługi.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza