piątek, 29 maja 2009

Nasze puzzle na Waszych stronach

W ostatnim czasie pisałem o puzzlach z Waszych zdjęć i pewnie do tego tematu jeszcze wrócę. Dzisiaj jednak chciałbym poruszyć nieco inną sprawę. Jak już pisałem wcześniej, nasze puzzle można wstawić na bloga lub stronę. Jako przykład podałem nasz blog. Może jednak warto przedstawić kilka stron, które tę opcję wykorzystują. Zawsze przykłady lepiej przemawiają do wyobraźni niż najlepszy opis.

Dobrze jest, kiedy puzzle dobrane są tematycznie do strony. Przykładowo strona z ofertami sprzedaży maszyn latających, umiściła puzzle z samolotem, tworząc dla nich osobną podstronę.

Bardzo podobne podejście ma pensjonat z Ciechocinka, który na osobnej podstronie umieszcza puzzle z główną atrakcją swojego miasta.

Jeszcze dalej idzie jedna z firm, tworząc dział z grami online. Wśród nich ważną rolę odgrywa duża kolekcja puzzli, oczywiście od nas.

Zupełnie inne podejście mają witryny Pomysłowej Mamy i Szkoły Podstawowej. W ich przypadku puzzle umieszczone są na stałe w panelu bocznym strony i są widoczne na wszystich podstronach.

Bardzo podobne podejście przyjął inny blog. To co jednak go wyróżna, to wykonanie puzzli z własnej, dobrze dopasowanej do stylu strony, grafiki. Dzięki temu puzzle umieszczone w panelu bocznym świetnie komponują się z resztą strony, wręcz wtapiają się w jej zawartość.

Zachęcamy do instalacji naszych puzzli na Waszych stronach i blogach.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza